מוהל המלצות אודות מן המדיה שאלות ותשובות צרו קשר
 

המוהל זרקי - על מוהל מומלץ או רופא

ההתלבטויות בבחירת מוהל או רופא

מוהל רב או כירורג ?

·         לא קל להחליט בנושא מורכב ורגיש זה. האם לבחור מוהל מוסמך לעשות לתינוק ברית מילה, או לבחור מוהל רופא שבידיו קרוב לוודאי תרגישו בטחון לתת לו למול את בנכם.

·         אני הייתי מעדיף מוהל, למה ? תארו לעצמכם..יש לכם בעיה קטנה בכף הרגל- ציפורן חודרנית.. תלכו לפדיקוריסטית – אופס..שנייה.. ואתם אחרי. תלכו לכירורג – זריקות - שטח סטרילי - ניתוח – תחבושת - אנטיביוטיקה – חום – כאבים – ביקורת- סרט..

·         העניין עולה לכותרות מידי פעם דווקא כאשר מתגלים אי אילו מעידות של מוהלים חובבנים או מנוסים פחות ודבר זה גורם לנזק תדמיתי ועוול לאותם מוהלים מוסמכים שיש להם ניסיון רב והמלצות חמות מאלפי משפחות שזכו למול את ילדם אצלם.

·         כשפחד ושכל נפגשים.. מי מנצח ? ניחשתם יפה..הפחד.. זוהי הסיבה המילה "רופא" מרגיעה, אנחנו לא מחפשים רוגע..הוא יבוא ממילא..אנחנו רוצים מוהל מקצועי – מומחה

הרב אבי זרקי מוהל מומלץ מוסמך ומומחה

מה אני יכול להציע ? מהם היתרונות היחסיים שלי על פני רופא או מוהל ?

הנני מוהל מומחה.  זכיתי לחקור את הנושא ולהמציא שיטות חדשניות לטיפול בתינוק לפני ברית מילה, בעת הברית עצמה ולאחר הברית. זכיתי להיות מוכר בכל מרכזי הרפואה בארץ ואני מגיע אליהם לביצוע בריתות של אנשים ששמי הטוב הגיע אליהם. גם אנשי אקדמיה , רופאים וסלבריטאים משתמשים בשירותי כמוהל מומחה .יעידו על כך מאות ואלפי המשפחות.

אתם לא חייבים להאמין..לחצו כאן וצפו בברית מילה בה אין בכי, אין דם ויש תינוק נינוח

בטבלה המופיעה למעלה תוכלו לראות את ההבדלים שיש בין מוהל רופא לרב אבי זרקי .